Ubytování ve Francii, Espelette (Baskicko) v rekreačním domě 'Migot'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Migot, Espelette
★★

Francie, Baskicko, Espelette

Francie, Baskicko, Espelette
Číslo objektu: FR3497.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3497_1_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 27.715,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojová vila 240 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna 50 m2. Salón 20 m2 s otevřený krb, knihovna, TV, stereo přehrávač a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. Vstup na balkon. Koupelna/WC. K dispozici: pračka. Všechny pokoje horního patra mají balkón. Telefon jen pro příjem hovorů. Kauce: Eur 460.
Informace o domě (rezidenci)
Vila 'Migot'. 900 m od centra Espelette, 20 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: park 5'000 m2 (oplocený), bazén (5 x 11 m, hloubka 100 - 225 cm, 01.06.-30.09.). Terasa, zahradní nábytek, gril, garáž. Potraviny, restaurace 900 m. Škola plachtění 10 km, jízdárna 500 m. Známá jezera v okolí: St Pée sur Nivelle 10 km. Turistické oblasti La rhune 10 km, Fronti?re espagnole 10 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Espelette:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, klidná, kouzelná vesnice s 1'900 obyvatel, ve vnitrozemí regionu, 22 km od Bayonne, 24 km od St Jean de Luz, 27 km od l'Espagne. Veškeré služby v místě. Folklórní večery, muzeum, pamětihodnosti. Espelette je uznámé svojí baskidskou gastronomií, neodmyslitelným novým kořením a čokoládou. Ideální výchozí bod k prozkoumání oblasti.
informace pro letní ubytování
Vodní sporty - St Jean de Luz 24 km. Písečná pláž, 24 km od obce. Rafting. Rajtování. Paragliding. Horská turistika. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.6.2018 01:30
Mapa stránek ...