Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Etche Tikia' - Francie (Baskicko), Bidart. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 75 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). S verandou s jídelní stůl a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Etche Tikia, Bidart

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3493_400_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 75 m2, v přízemí. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). S verandou s jídelní stůl a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 13:09
Mapa stránek ...