Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bidart Plage' - Francie (Baskicko), Bidart. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Částéčně renovovaný, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC. Plynové topení. Balkon 8 m2. Balkónový nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 73.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bidart Plage, Bidart

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3493_250_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Částéčně renovovaný, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, koupelna/WC. Plynové topení. Balkon 8 m2. Balkónový nábytek, lehátka. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 73.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:24
Mapa stránek ...