Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Altura' - Francie (Baskicko), Bidart. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dvouposchoďový apartmán 130 m2, v přízemí. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC. Vstup na zahradu, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon, jižní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Altura, Bidart

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3493_210_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dvouposchoďový apartmán 130 m2, v přízemí. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/WC. Vstup na zahradu, východní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Vstup na balkon, jižní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Plynové topení. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), sprcha/WC. Zahrada 400 m2. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (1 AUTO). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:57
Mapa stránek ...