Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Palais de la Roseraie' - Francie (Baskicko), Bidart. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 6. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), kabelová TV, video a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. Velmi pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 20 (kryté).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Palais de la Roseraie, Bidart

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3493_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 6. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), kabelová TV, video a DVD. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. Velmi pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 20 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:12
Mapa stránek ...