Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Prairie' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 76 m2 v 3. patře, jižní orientace. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon 5 m2, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký by ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Prairie, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_845_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 76 m2 v 3. patře, jižní orientace. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon 5 m2, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. WIFI k dispozici od 24.03.2018 do 15.10.2018.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 21:19
Mapa stránek ...