Ubytování ve Francii, Biarritz (Baskicko) v apartmánu 'La Prairie'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Prairie, Biarritz
★★

Francie, Baskicko, Biarritz

Francie, Baskicko, Biarritz
Číslo objektu: FR3450.845.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_845_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 15.620,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 76 m2 v 3. patře, jižní orientace. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon 5 m2, jižní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 Auta). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. WIFI k dispozici od 24.03.2018 do 15.10.2018.
Informace o domě (rezidenci)
Biarritz: Rezidence 'La Prairie', 3-podlažní. Klidná poloha, 1.7 km od moře, 1.7 km plaz, ve slepé ulici. Parkovací místo. Obchod, potraviny 100 m, supermarket 2.9 km, restaurace 180 m, pekárna 100 m, kavárna 180 m, autobusová zastávka 'Taramis' 70 m, písečná pláž 'La Grande Plage' 1.7 km. Golfové hřiště (18 jamek) 2.5 km, škola surfingu 1.7 km, tenisová hala 2.3 km. Atrakce v blízkosti: Le Phare de Biarritz 2.3 km, Les Halles 1 km, Aquarium 1.8 km, La Cité de l'Océan 2.3 km. Turistické oblasti La Rhune 28 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Biarritz. Letiště 2 km od domu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Biarritz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé, významné, proslulé letovisko s 30'000 obyvatel, 25 km severně od Irun, 195 km jižně od Bordeaux, 300 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, muzeum, kino, krytý bazén, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.12.2017 08:24
Mapa stránek ...