Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Andante' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 33 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Andante, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_843_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 33 m2, v přízemí. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Koupelna/WC. Velká terasa 20 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:10
Mapa stránek ...