Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'SERRANO' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, velmi komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), WC zvlášť a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (120 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička). Sprcha. Výhled do dálky na město. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu SERRANO, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_827_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2016, velmi komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), WC zvlášť a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (120 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička). Sprcha. Výhled do dálky na město. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 20:39
Mapa stránek ...