Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'GOELANDS' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 v 3. patře. Světlé, jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Výhled na oceán. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu GOELANDS, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_825_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 v 3. patře. Světlé, jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá kuchyně (2 plotýnky). Sprcha/WC. Výhled na oceán. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 05:19
Mapa stránek ...