Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Chalet Aimé' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 60 m2. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, WC zvlášť a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velká terasa 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Chalet Aimé, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_824_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 60 m2. Prostorné, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, WC zvlášť a TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (malá trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velká terasa 25 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování u domu. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 12:05
Mapa stránek ...