Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bellevue Clemenceau' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 98 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (nespresso) extra) s TV (plochá obrazovka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkon. Balkóno ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bellevue Clemenceau, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_818_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 98 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (nespresso) extra) s TV (plochá obrazovka). Koupelna/WC, sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 800 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:06
Mapa stránek ...