Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Aramis' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Koupelna/WC. Plynové topení. Velká terasa 15 m2, severní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Aramis, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_810_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 45 m2, v přízemí. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 2x lůžko (90 cm), 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Vstup na terasu. Koupelna/WC. Plynové topení. Velká terasa 15 m2, severní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 06:56
Mapa stránek ...