Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Milady cottage' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s bar. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). Velký balkon 8 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Milady cottage, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_720_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mraznička) s bar. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 2x lůžko (90 cm). Velký balkon 8 m2, západní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.6.2018 05:44
Mapa stránek ...