Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Milady Village' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Balkon 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. A48. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Milady Village, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_700_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm, v délce 190 cm). Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Balkon 8 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. A48.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 06:11
Mapa stránek ...