Ubytování ve Francii, Biarritz (Baskicko) v apartmánu 'Milady Village'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Milady Village, Biarritz
★★

Francie, Baskicko, Biarritz

Francie, Baskicko, Biarritz
Číslo objektu: FR3450.700.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_700_3/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.256,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 34 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: hlásič kouře. 64122172100VN
Informace o domě (rezidenci)
Biarritz: Rezidence 'Milady Village'. Ve čtvrti Milady, v obci 3 km od centra Biarritz, 600 m od moře, 600 m plaz. Společné: zahrada (oplocená), bazén (7 x 5 m, 01.06.-30.09.). Obchod 2.5 km, potraviny 1.4 km, restaurace 250 m, bar 1.4 km, pekárna 1.4 km, autobusová zastávka 50 m, nádraží 'SNCF' 2 km, písečná pláž 'Milady ? pied' 150 m, termální bazén 'thalasso' 200 m. Golfové hřiště (9 jamek) 1 km, tenisová hala 5.5 km, jízdárna 1 km, sportovní centrum 200 m, dětské hřiště 150 m. Atrakce v blízkosti: Les Halles de Biarritz 2.4 km, Cité de l'océan 650 m, Aquarium 3 km. Turistické oblasti La Rhune 30 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Biarritz, 3 km. Letiště 4 km od domu. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Centrum Thalassoterapie 250 m. Golf 850 m. Soukromé parkovací místo č. 83. Průjezdní silnice (spojení Biarritz/St-Jean-de-Luz) 50 m.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Biarritz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé, významné, proslulé letovisko s 30'000 obyvatel, 25 km severně od Irun, 195 km jižně od Bordeaux, 300 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, muzeum, kino, krytý bazén, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 18:16
Mapa stránek ...