Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Milady Village' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie 20 m2, výška stropu 100 - 220 cm s 2x lůžko (90 cm), elektrické topení. Balkon 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, žehli ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Milady Village, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_700_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar) s bar. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie 20 m2, výška stropu 100 - 220 cm s 2x lůžko (90 cm), elektrické topení. Balkon 7 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 168. Pozor prosím: byt orientace do dvora.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:49
Mapa stránek ...