Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alphonse XIII' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (120 cm), 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. Malý balkon 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 4 (kryté). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Hlásič kouře. 64122172091X ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alphonse XIII, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_490_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 32 m2 v 2. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x lůžko (120 cm), 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Plynové topení. Malý balkon 7 m2. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 4 (kryté). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Hlásič kouře. 64122172091XN
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.10.2019 01:02
Mapa stránek ...