Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu ' Jardins d'Arcadie' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 53 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2018, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 10 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování u domu. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jardins d'Arcadie, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_240_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 53 m2 v 1. patře. Úplně renovovaný v roce 2018, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 10 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, žehlička. Parkování u domu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:11
Mapa stránek ...