Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu ' Jardins d'Arcadie' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2, v přízemí, jižní orientace. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, mezinárodní TV kanály a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), sprcha/WC. Vstup na terasu. Malá, otevřená kuchyně u vstupu (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispo ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Jardins d'Arcadie, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_240_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2, v přízemí, jižní orientace. Světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, mezinárodní TV kanály a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 90 cm), TV. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm), sprcha/WC. Vstup na terasu. Malá, otevřená kuchyně u vstupu (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, sušička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.7.2018 05:16
Mapa stránek ...