Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clos du Sabaou' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 90 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Koupelna. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, přebalovac ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clos du Sabaou, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_198_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 90 m2. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, jižní orientace a západní orientace. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Koupelna. Terasa. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka, přebalovací pult. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 Auta). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 20:10
Mapa stránek ...