Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu ' Raphaël' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC, sprcha, WC zvlášť. Topení. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Raphaël, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_189_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2 v 1. patře. Prostorné, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC, sprcha, WC zvlášť. Topení. Balkon 5 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž č. 25, výška 190 cm.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:12
Mapa stránek ...