Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Raphaël' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 65 m2 v 6. patře. Světlé: vstup s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), DVD. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 02, výška 190 cm.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Raphaël, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_187_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 65 m2 v 6. patře. Světlé: vstup s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), DVD. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 02, výška 190 cm.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 13:50
Mapa stránek ...