Ubytování ve Francii, Biarritz (Baskicko) v apartmánu 'Le Britannia'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Britannia, Biarritz
★★★

Francie, Baskicko, Biarritz

Francie, Baskicko, Biarritz
Číslo objektu: FR3450.184.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_184_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.420,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 3. patře. Účelné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Vstup s bar a WC zvlášť. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Parketové podlahy. 2x malý balkon. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Nekuřácký byt, bez parkovišté.
Informace o domě (rezidenci)
Biarritz: Pěkný bytový dům 'Le Britannia'. 800 m od centra Biarritz, 580 m od moře, 580 m plaz. Společné: zahrada. V domě: místnost na sušení. Potraviny, supermarket 100 m, restaurace 120 m, pekárna 140 m, kavárna 120 m, internetová kavárna 420 m, půjčovna jízdních kol 470 m, centrum dostupné pěšky během 10 min. Autobusová zastávka 'Thermes' 70 m, nádraží 3 km, písečná pláž 'La Grande Plage', krytý bazén 580 m, termální bazén 'Thalmar' 3 km. Golfové hřiště 760 m, škola surfingu 1.5 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Musée de la Mer 1.4 km, Musée du Chocolat 1.8 km, San Sebastian 50 km, Musée Guggenheim Bilbao 148 km, La Rhune 25 km. Známá jezera v okolí: Lac de Sames 46 km, Lac Marion 3 km. Pozor prosím: bez výtahu. Animace v sezóně.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Biarritz:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé, významné, proslulé letovisko s 30'000 obyvatel, 25 km severně od Irun, 195 km jižně od Bordeaux, 300 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, muzeum, kino, krytý bazén, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 03:21
Mapa stránek ...