Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clos St Martin' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 2-pokojový byt 50 m2 v 3. patře, jihovýchodní orientace. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), WC zvlášť, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, východní orientace. 1x pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Vstup na balkon. Sprcha. Velký balkon, jižní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clos St Martin, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_176_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 3. patře, jihovýchodní orientace. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), WC zvlášť, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon, východní orientace. 1x pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Vstup na balkon. Sprcha. Velký balkon, jižní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2018 06:44
Mapa stránek ...