Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Nadaillac' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 53 m2 v 8. patře. Světlé, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a rádio. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon, východní orientace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný výhled na moře, na hory a na město. K dis ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Nadaillac, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_155_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 53 m2 v 8. patře. Světlé, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a rádio. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Vstup na balkon, východní orientace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/sprcha/WC. Plynové topení. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka (2x). Nádherný výhled na moře, na hory a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 20:05
Mapa stránek ...