Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Corsaires' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 35 m2 v 5. patře. Světlé, částéčně renovovan v roce 2015 zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko (90 cm), 1x sklápěcí francouzské lůžko (140 cm), TV. Vstup na balkon, severní orientace a východní orientace. Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 38-39, výška 1 ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Corsaires, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_154_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 35 m2 v 5. patře. Světlé, částéčně renovovan v roce 2015 zařízení: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžko (90 cm), 1x sklápěcí francouzské lůžko (140 cm), TV. Vstup na balkon, severní orientace a východní orientace. Kuchyňský kout (2 indukční varná deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž č. 38-39, výška 190 cm.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.7.2018 06:08
Mapa stránek ...