Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gulf Stream' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Malý balkon 5 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 24. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gulf Stream, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_115_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x francouzským lužkem, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou (70 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Malý balkon 5 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování č. 24. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 20:33
Mapa stránek ...