Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Domaine de Migron' - Francie (Baskicko), Biarritz. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 62 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), WC zvlášť a TV (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon, severní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na balkon, severní orientace a východní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (senseo)). Koupelna. Balkon, jižní ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Domaine de Migron, Biarritz

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3450_10_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 62 m2 v 2. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), WC zvlášť a TV (plochá obrazovka), CD a DVD. Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Vstup na balkon, severní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Vstup na balkon, severní orientace a východní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (senseo)). Koupelna. Balkon, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:51
Mapa stránek ...