Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Valériane' - Francie (Baskicko), Bayonne. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, jižní orientace. Světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 9 (kryté).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Valériane, Bayonne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3451_304_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, jižní orientace. Světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 9 (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:22
Mapa stránek ...