Ubytování ve Francii, Bayonne (Baskicko) v apartmánu 'Valériane'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Valériane, Bayonne
★★

Francie, Baskicko, Bayonne

Francie, Baskicko, Bayonne
Číslo objektu: FR3451.304.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3451_304_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.596,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 50 m2 v 1. patře, jižní orientace. Světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2, jižní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 9 (kryté).
Informace o domě (rezidenci)
Bayonne: Rezidence 'Valériane', 4-podlažní. Na kraji obce, 2.2 km od centra Bayonne, klidná poloha, 7 km od moře, 7 km plaz, jižní orientace. Parkovací místo u domu. Obchod, potraviny 180 m, supermarket 2.8 km, bar 50 m, pekárna 180 m, kavárna 50 m, centrum dostupné pěšky během 20 min. Autobusová zastávka 'Conservatoire' 140 m, nádraží 'Saint-Esprit' 4 km, písečná pláž 'Les sables d'Or' 7 km, krytý bazén 1.6 km. Golfové hřiště (18 jamek) 6 km, škola surfingu 7.2 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: Les Halles 3.2 km, Musée du Chocolat 2.4 km, Musée Basque 2.9 km, Phare de Biarritz 7 km. Turistické oblasti La Rhune 38 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 05:07
Mapa stránek ...