Ubytování ve Francii, Bayonne (Baskicko) v apartmánu 'Lauriers'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Lauriers, Bayonne
★★★

Francie, Baskicko, Bayonne

Francie, Baskicko, Bayonne
Číslo objektu: FR3451.303.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3451_303_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.423,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 87 m2, v přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Zahrada 400 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Garáž.
Informace o domě (rezidenci)
Bayonne: Dvougenerační dům 'Lauriers', 2-podlažní. Ve čtvrti Des Ar?nes, 5 km od moře, 5 km plaz. Společné: pěkná, udržovaná zahrada 400 m2 (oplocená). Obchod, potraviny, supermarket, restaurace 700 m, centrum dostupné pěšky během 20 min. Autobusová zastávka 'Ar?nes' 350 m, nádraží 2.7 km, písečná pláž 'Les Sables d'Or' 5 km, krytý bazén 2.2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km, škola surfingu 5 km, tenisová hala 1.9 km. Atrakce v blízkosti: Le centre historique 1.8 km, Marché des Halles 2.2 km, Musée Basque 2.3 km. Turistické oblasti La Rhune 30 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Biarritz, 8 km. Letiště 6 km od domu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.3.2018 08:58
Mapa stránek ...