Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Xorrotea' - Francie (Baskicko), Ascain. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 47 m2 v 1. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parko ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Xorrotea, Ascain

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3491_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 47 m2 v 1. patře. Účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace a západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. Balkon 6 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 20 (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.12.2018 13:46
Mapa stránek ...