Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les terrasses d'Arcangues' - Francie (Baskicko), Arcangues. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 64 m2, v přízemí, západní orientace. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra). Koupelna, sprcha/WC. Terasa 12 m2, západní or ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les terrasses d'Arcangues, Arcangues

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3418_113_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 64 m2, v přízemí, západní orientace. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra). Koupelna, sprcha/WC. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 Auta).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 03:42
Mapa stránek ...