Ubytování ve Francii, Arcangues (Baskicko) v apartmánu 'Les terrasses d'Arcangues'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les terrasses d'Arcangues, Arcangues
★★★

Francie, Baskicko, Arcangues

Francie, Baskicko, Arcangues
Číslo objektu: FR3418.113.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3418_113_2/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.579,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 64 m2, v přízemí, západní orientace. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar, kapsle do kávovaru (Senseo) extra). Koupelna, sprcha/WC. Terasa 12 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled do údolí. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (2 Auta).
Informace o domě (rezidenci)
ARCANGUES: Rezidence 'Les Terrasses d'Arcangues'. 87 byty v rezidenci. V centru obce, na kopci, 7 km od moře, 7 km plaz, v zeleni, u golfového hřiště. Společné: pozemek 5 ha, zahrada s trávníkem a stromy, bazén (200 m2, hloubka 80 - 170 cm, 01.05.-01.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V rekreačním zařízení: solárium, pračka, sušička (společné, extra). Obchod 7 km, potraviny 100 m, supermarket 7 km, obchodní centrum 7 km, restaurace 100 m, nádraží 'Biarritz' 7 km, písečná pláž 7 km. Golfové hřiště (18 jamek) 500 m, tenis 7 km, jízdárna 2 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Arcangues:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé, významné, proslulé letovisko s 30'000 obyvatel, 25 km severně od Irun, 195 km jižně od Bordeaux, 300 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, muzeum, kino, krytý bazén, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:26
Mapa stránek ...