Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Querencia' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 85 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: jídelna. Obývací pokoj s TV a plochá obrazovka. Vstup jižní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Ve spodním patře: vstup. Gril. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN] ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Querencia, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_433_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 85 m2 na 2 podlažích v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: jídelna. Obývací pokoj s TV a plochá obrazovka. Vstup jižní orientace. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Ve spodním patře: vstup. Gril. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:46
Mapa stránek ...