Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Moulin Barbot' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 52 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV. Vstup na terasu. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Koupelna. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Moulin Barbot, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_432_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 52 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV. Vstup na terasu. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Koupelna. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.10.2018 22:04
Mapa stránek ...