Ubytování ve Francii, Anglet (Baskicko) v apartmánu 'Moulin Barbot'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Moulin Barbot, Anglet
★★

Francie, Baskicko, Anglet

Francie, Baskicko, Anglet
Číslo objektu: FR3452.432.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_432_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 15.647,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 52 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), TV. Vstup na terasu. Malá kuchyně (2 plotýnky, malá trouba, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Koupelna. E-topení. Terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Informace o domě (rezidenci)
Anglet: Rezidence 'Moulin Barbot', 2-podlažní. Ve čtvrti la Chambre d'Amour, 200 m od moře, 200 m plaz. Obchod 150 m, potraviny 300 m, supermarket 4 km, restaurace 150 m, bar 400 m, autobusová zastávka 'Chambre d'Amour' 140 m, nádraží 'SNCF' 5.2 km, písečná pláž 'Marinella' 200 m. Golfové hřiště (18 jamek) 2.7 km, škola surfingu 250 m, tenisová hala 2 km. Atrakce v blízkosti: Bayonne 6 km, Phare de Biarritz 1.7 km. Turistické oblasti La Rhune 38 km. Pozor prosím: bez výtahu. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě Biarritz, 4 km. Letiště 4 km od domu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Anglet:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé, významné, proslulé letovisko s 30'000 obyvatel, 25 km severně od Irun, 195 km jižně od Bordeaux, 300 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, muzeum, kino, krytý bazén, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:43
Mapa stránek ...