Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Demeures de Brindos' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 140.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Demeures de Brindos, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_365_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 10 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování č. 140.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 10:04
Mapa stránek ...