Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Allées de Brindos' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 39 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 12 m2, jižní orientace a jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 58. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Allées de Brindos, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_364_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 39 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm), plochá obrazovka. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 12 m2, jižní orientace a jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 58. Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 03:27
Mapa stránek ...