Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Demeures de Maignon' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 90. Pozor prosím: nekuřácký byt.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Demeures de Maignon, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_348_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar). Vstup na balkon. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 90. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.10.2018 17:14
Mapa stránek ...