Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Club' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 35 m2, v přízemí, západní orientace. Jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s WC zvlášť a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna. Malá terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Club, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_280_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 35 m2, v přízemí, západní orientace. Jednoduché zařízení: malý obývací pokoj/jídelna s WC zvlášť a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu, západní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Malá, otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna. Malá terasa 10 m2. Zahradní nábytek. Výhled do zahrady. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:27
Mapa stránek ...