Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les jardins de l'Amitié' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 66 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Velká terasa 30 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les jardins de l'Amitié, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_275_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 66 m2, v přízemí. Komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. Velká terasa 30 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 3.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.11.2018 20:03
Mapa stránek ...