Ubytování ve Francii, Anglet (Baskicko) v apartmánu 'Golf Chiberta'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Golf Chiberta, Anglet
★★★

Francie, Baskicko, Anglet

Francie, Baskicko, Anglet
Číslo objektu: FR3452.219.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_219_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.189,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), koupelna a WC zvlášť. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm, v délce 190 cm), koupelna a WC zvlášť. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (1 x 180 cm, v délce 200 cm), WC zvlášť a sprcha. Vstup na terasu, západní orientace. Terasa 30 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
ANGLET: Rezidence 'Golf Chiberta'. Ve čtvrti Chiberta, klidná poloha v obytné čtvrti, 500 m od lesa, 500 m od moře, 100 m od jezera, 500 m plaz, u golfového hřiště. Společné: bazén oplocený (25 x 12 m, 310 m2, 01.05.-30.09.). V rekreačním zařízení: restaurace, Wireless LAN [WLAN]. Parkovací místo u domu. Potraviny 2.2 km, restaurace 2 km, autobusová zastávka 200 m, písečná pláž 'Plage de L OCEAN' 500 m, termální bazén 'Athlantal' 1 km. Sportovní přístav 2.2 km, golfové hřiště (18 jamek) 50 m, škola surfingu 500 m, tenis 400 m, jízdárna 1.5 km, cyklistická stezka 500 m. Atrakce v blízkosti: Parcour Golf L Impératrice 9 trous 500 m, Surf 500 m, Restaurant du Club house 50 m, restaurant de l hotel Chiberta 50 m. Skupiny mládeže jen na dotaz. Předání klíčů probíhá v agentuře INTERHOME ve městě BIARRITZ.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Anglet:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Světoznámé, významné, proslulé letovisko s 30'000 obyvatel, 25 km severně od Irun, 195 km jižně od Bordeaux, 300 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, konzerty, muzeum, kino, krytý bazén, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Potápění, surfování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty.
informace pro zimní ubytování
Bruslařská hala.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:31
Mapa stránek ...