Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les terrasse de la Chambre d'Amour' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: žehlička. Parkování. WIFI not possible. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les terrasse de la Chambre d'Amour, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_215_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 38 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, západní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: žehlička. Parkování. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.12.2018 12:23
Mapa stránek ...