Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Izalis' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 75 m2. Světlé, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 16 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pa ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Izalis, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_193_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 75 m2. Světlé, pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s bar. Koupelna, koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Velká terasa 16 m2, jižní orientace a východní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:53
Mapa stránek ...