Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer et Golf' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 55 m2, v přízemí. Světlé, renovovaný v roce 2014, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril). Koupelna, koupelna/sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wir ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer et Golf, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_123_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 55 m2, v přízemí. Světlé, renovovaný v roce 2014, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na terasu. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, gril). Koupelna, koupelna/sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře a na bazén. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 03:57
Mapa stránek ...