Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer et Golf' - Francie (Baskicko), Anglet. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Moderní a vkusné zařízení: vstup s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer et Golf, Anglet

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3452_123_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 3. patře. Moderní a vkusné zařízení: vstup s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm). Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Terasa. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:43
Mapa stránek ...