Ubytování ve Francii, Villeneuve-Loubet (Azurové pobřeží) v apartmánu 'Angels' Bay'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Angels' Bay, Villeneuve-Loubet
★★

Francie, Azurové pobřeží, Villeneuve-Loubet

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Azurové pobřeží, Villeneuve-Loubet
Číslo objektu: FR8702.300.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8702_300_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.118,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře. Jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 110 (oplocený). 01161000055EL
Informace o domě (rezidenci)
Malá rezidence 'Angels' Bay', 5-podlažní. Ve čtvrti Marina Baie des Anges, 100 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici. V domě: výtah. Potraviny 1.5 km, supermarket 1.5 km, obchodní centrum 8 km, restaurace 50 m, nádraží 'Villeneuve Loubet' 100 m, kamenitá pláž 50 m. Sportovní přístav 300 m, golfové hřiště (18 jamek) 9 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Nice, 15 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Villeneuve-Loubet:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci město a letovisko s 13'000 obyvatel, 20 km jiho-západně od Nice, 10 km severo-východně od Antibes, 20 km severo-východně od Cannes. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti, fitness-centrum, masáže, thalassoterapie. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky. Na dostupnost se ptejte při rezervaci u agentury Interhome. *>Předávání klíčů při příjezdu i odjezdu většinou probíhá v kanceláři Interhome v Cagnes sur Mer. Detailní informace obdržíte ve Vašem voucheru.
informace pro letní ubytování
Pláž, délka 4 km. Sportovní přístav 'Marina Baie des Anges'. Plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 10 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. 8 km turistické cesty. Zábavní park 'Antibes Land' 5 km. Zoologická zahrada 'Marineland' 4 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 15.10.2019 14:31
Mapa stránek ...