Ubytování ve Francii, Villefranche-sur-Mer (Azurové pobřeží) v apartmánu 'L'Ange Gardien'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 2). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu L'Ange Gardien, Villefranche-sur-Mer
★★

Francie, Azurové pobřeží, Villefranche-sur-Mer

Francie, Azurové pobřeží, Villefranche-sur-Mer
Číslo objektu: FR8810.183.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr8810_183_2/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.500,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm v délce 200 cm), kabelová TV, plochá obrazovka, rádio a elektrické topení. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, parní zařízení). Vstup na terasu. Koupelna/WC. Malá terasa 6 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře, na hory a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační středisko 'L'Ange Gardien', 5-podlažní. Mimo obec, 100 m od moře, 150 m plaz. Společné: zahrada (oplocená), bazén (15.05.-15.10. bazén otevřen 09:30-20:00). Venkovní sprcha, ping-pong, terasa, zahradní nábytek, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, snídaňová místnost, společenská místnost, Wireless LAN [WLAN], solárium, možnosti nákupu, butik, výtah, slunná terasa, pračka (společné). Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku, společné garáže, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 1 km, supermarket 20 m, oblázková pláž 150 m, koupaliště 10 m. Golfové hřiště (18 jamek) 27 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Villefranche-sur-Mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Známé, kouzelné letní rekreační středisko s 6'653 obyvatel přímo u moře s pěkným výhledem, 10 km od Monaco, 4 km od Nice, 3 km od St Jean Cap Ferrat. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, restaurace, bar, diskotéka, muzeum, kino. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, délka 1 km, šířka do 50 m. Zátoka ke koupání, délka 4 km. Sportovní přístav De la Santé. Potápění. Tenis (6x venkovní kurt), golfové hřiště 18 jamek, Biot 19 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Zábavní park 'Marineland' 20 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:23
Mapa stránek ...